Exo Line - Drewno egzotyczne Rosyjski English Exo Line Strona główna Kontakt
Exo Line Produkty Realizacje Promocje Nowości Porady Dystrybucja Kontakt Exo Line
Parkiet egzotyczny Mozaiki egzotyczne Deski lakierowane Tarasy Deski elewacyjne Listwy przypodłogowe Klasyfikacja drewna
Drewno egzotyczne Exo Line
Promocje
Punkty handlowe Materiały ekspozycyjne
Podłoga stanowi jeden z najważniejszych elementów wnętrza pomieszczenia. Decydując o wyborze rodzaju nawierzchni często kierujemy się takimi przesłankami jak estetyka, właściwości użytkowe, ogólne wrażenie i funkcjonalność. Podłoga w połączeniu z innymi elementami wnętrza takimi jak ściany i ich kolorystyka, sufity, okna, wyposażenie - musi tworzyć harmonijną i spójną całość, zapewniać komfort i poczucie bezpieczeństwa osobom przebywającym w pomieszczeniu.

Wybór rodzaju podłogi drewnianej to niewątpliwie trudna i złożona decyzja, chociażby z uwagi na fakt, że oferta jest bogata. Najważniejszy jest jednak efekt końcowy, mianowicie wygląd podłogi po jej zamontowaniu i wykończeniu powierzchni.

Nasza oferta desek podłogowych obejmuje deski z drewna litego - surowe i lakierowane, oraz deski lamelowe.

Parkiet lity
Parkiet składa się z drewnianych deszczułek, zwanych potocznie klepkami, które mają pióra i wpusty służące do ich łączenia. Deszczułki mają długość od 250 mm do 1200 mm, szerokość od 50 mm do 120 mm i grubość od 14 do 22 mm. Parkiet taki charakteryzuje się pryede wsyzstkim uniwersalnością zastosowania. Można go układać na każdym podłożu, komponując z deszczułek różne wzory, a dzięki dużej grubości warstwy użytkowej także wielokrotnie odnawiać.

Parkiet Lamelowy
Złożony jest z elementów wykonanych z litego drewna, ale bez pióra i wpustu.

Oferta cenowa
Aby zapoznać się ze szczegółową ofertą prosimy skontaktować się
z wybranym punktem handlowym w Twojej okolicy.Grapia Iroko Jatoba Tauari Teak Wenge